NIE ZWLEKAJ

Zapytaj o wycenę zlecenia transportowego
tel: +48 22 716 55 00
fax: +48 22 716 55 77
hotline 24h: +48 601 803 905
e-mail: info@slexpress.pl

Nowoczesne auta

W barwach SL EXPRESS jeździ już 99 nowoczesnych samochodów Mercedes-Benz Sprinter. Pojazdy są wyposażone w profesjonalne zabudowy chłodnicze IGLOCAR z agregatami Thermo-King V300 MAX 50 z możliwością podłączenia do sieci 220V i 380V. Jesteśmy w stanie przewozić ładunki w kontrolowanej temperaturze w zakresie od -20° do +30°C oraz ładunki niebezpieczne ADR. Większość samochodów jest wyposażona w agregaty umożliwiające transport towarów w dwóch niezależnych temperaturach ( Bi-Temp). Zapis temperatur w chłodni są zapisywane w certyfikowanym rejestratorze Thermo King Touch Print z możliwością wydruku w każdej chwili. Bieżącą temperaturę panującą w przestrzeni ładunkowej udostępniamy online za pośrednictwem systemu GPS, a po zakończeniu realizacji zlecenia przesyłamy raport w formie elektronicznej, obejmujący całą trasę.

Bezpieczeństwo

W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam produktów wszystkie samochody posiadają certyfikaty ATP, wymagane zgodnie z umową o międzynarodowych przewozach artykułów żywnościowych szybko psujących się oraz o specjalnych środkach transportu, które przeznaczone są do tego typu przewozów oraz certyfikaty kalibracji czujników ( Test Certificate) w trzech temperaturach ( 3-point calibration). Posiadamy również raporty z mapowania rozkładu temperatur w przestrzeni ładunkowej w dwóch referencyjnych temperaturach zewnętrznych (-30°C i +35°C) , co pozwala je kwalifikować jako zgodne z GDP ( Good Distribution Practice).

Assistance

Aby zagwarantować terminową, bezproblemową realizację zleceń, wszystkie nasze pojazdy objęte są obsługą Mercedes Assistance 24h na terenie całej Europy, a agregaty chłodnicze są dodatkowo zabezpieczone dzięki Thermo King Assistance 24h oraz objęte są czteroletnim kontraktem serwisowym Thermo King Pharma Assist oraz Comfort Plus ****.

Jakość usług

Dla wygody i bezpieczeństwa kierowców, przewożonych ładunków oraz zapewnienia najwyższej jakości usług, samochody są bogato skonfigurowane i wyposażone we wszystkie dostępne nowinki techniczne montowane w pojazdach dostawczych. To m.in. kamery cofania, pakiet BlueEFFICIENCY, asystent utrzymania pasa ruchu (LANE KEEPING ASSIST), asystent wiatru bocznego (CROSSWIND ASSIST), asystent kontroli odstępu od poprzedzającego pojazdu (COLLISION PREVENTION ASSIST) i wiele innych.

TOP