Spełniamy oczekiwania naszych klientów”

SL EXPRESS działa na rynku od 2003 roku. Początkowo specjalizowaliśmy się w transporcie ładunków do 1,5t oraz międzynarodowych przeprowadzkach. Od 2011 roku zajmujemy się wyłącznie transportem ładunków wymagających szybkiej dostawy w kontrolowanej temperaturze od -20° do +30°C, takich jak produkty farmaceutyczne, chemikalia, specjalistyczne produkty spożywcze czy wyroby niebezpieczne, do których przewożenia niezbędne są uprawnienia i wyposażenie ADR. Dziś jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wyszukane potrzeby wymagających klientów.

Nasze samochody realizują zlecenia nie tylko na terenie Europy, ale docierają z ładunkami także do Turcji, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu, Gruzji, Azerbejdżanu czy Armenii. Express w nazwie oznacza, że realizujemy zlecenia bez względu na porę roku, pogodę, położenie topograficzne, ograniczenia w ruchu oraz zakazy jazdy dla samochodów ciężarowych.

Od 2014 r. możemy się pochwalić certyfikatem ISO 9001:2009, spełniamy także wymogi GDP (Good Distribution Practice) wymienione w wytycznych Komisji Europejskiej z dnia 19 marca 2015 roku, potwierdzone zaświadczeniem TUV Nord.

SL EXPRESS to:

Bez względu na okoliczności Twoją przesyłkę dostarczymy szybko, sprawnie i we właściwej temperaturze. Na życzenie umożliwiamy bezpośredni kontakt z kierowcą. W trosce o środowisko naturalne, od 2013 roku wszystkie nasze pojazdy spełniają surowe normy emisji spalin EURO 6.

Nasz sukces zawdzięczamy dobrym klientom, znakomitym samochodom i doświadczonym kierowcom. Zapraszamy do współpracy!

Mercedes – Benz napisał o nas: